ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016/2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERS ZİLİ ÇALIYOR

2016/2017 Eğitim-öğretim yılı 19 Eylül 2016 Pazartesi günü itibariyle başlıyor. İdareci, öğretmeni, öğrencisi ve velisi ile yeni bir eğitim-öğretim yılına daha başlamanın heyecanı, telaşı, mutluluğu içerisindeyiz.
2016/2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERS ZİLİ ÇALIYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şevki Yılmaz yeni ders yılının 19 Eylül itibariyle başlıyor olması nedeniyle bir açıklama yaparak “Perşembe ilçemiz her yönü ile eğitim-öğretime hazır” dedi. Yılmaz şunları söyledi:

“Perşembe ilçemizde okul ve kurumlarımız idareci, öğretmen ve diğer personelleri ile sorunsuz bir şekilde eğitim-öğretime hazır. Okullarımız fiziksel ve materyal-donanım olarak standartların üstünde. Var olan küçük çaplı eksiklerimizi tamamladık. İnşallah bu eğitim-öğretim yılı da geçmişte olduğu gibi sorunsuz ve başarılarla dolu geçecektir. Yüksek tuttuğumuz hedeflerimize ulaşmanın gayreti içerisinde olacağız.

19 Eylül itibariyle ilk kez okula merhaba diyecek minik yavrularımıza, eğitime devam eden çocuklarımıza, bu kıymetli mesleği seçerek çocuklarımızın yetişmesine, ülkemizin geleceğine ışık tutan değerli öğretmenlerimize, çocukları için her türlü fedakarlığı sağlayan velilerimize 2016/2017 eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum.”

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.