ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DR. ŞABAN KARATAŞ´IN BAŞKANLIĞINDA İLÇEMİZDE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş başkanlığında, ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Şevki Yılmaz İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Avni Günay, Serdar Yurdabakan, Şube Müdürleri ve Okul Müdürlerinin katılımı ile Perşembe Zehra Şelale Anadolu Lisesinde verimli bir toplantı gerçekleştirildi.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DR. ŞABAN KARATAŞ´IN BAŞKANLIĞINDA İLÇEMİZDE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Toplantının açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şevki Yılmaz yaptı. Yılmaz konuşmasında; İl Milli Eğitim Müdürümüz ve müdür yardımcılarımızı ilçemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bizlere güç veriyorsunuz” dedi. Perşembe ilçemizdeki öğrenci, öğretmen, personel durumu hakkında bilgi verdi. Son üç yıldır YGS ve TEOG sınavlarından elde edilen başarıyı vurguladı.

“Perşembe ilçemizde eğitim öğretim anlamında büyük bir emek, birlik ve bütünlük var. Bu da başarının gelmesini sağlıyor” dedi.

Perşembe Zehra Şelale Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen toplantı da okul-kurum müdürleri ile yatırım ve inşaat konularında da istişarede bulunuldu. Genel itibariyle okulların ve kurumların sorunsuz olması İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Şaban Karataş’ın dikkatini çekti. “Siz bir memnunsanız biz on kere memnun oluyoruz” dedi. Perşembe ilçesinin eğitim ortamı olarak en sorunsuz ve işlerin yolunda olmasından son derece memnun olduğunu dile getirdi.

09-12-201609-12-201609-12-201609-12-2016

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.