ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞEVKİ YILMAZ´IN TEOG MESAJI

23-24 Kasım 2016 tarihlerinde Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı yapılıyor. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şevki Yılmaz  TEOG sınavları ile ilgili bir mesaj yayınladı. Yılmaz mesajında şunları kaydetti:
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞEVKİ YILMAZ´IN TEOG MESAJI

Hayatımıza yön vermek için bir takım basamaklardan geçmek durumundayız. Bu basamakların bir kısmını sınavlar oluşturuyor. TEOG sınavı bu anlamda belki de ilk önemli sınavdır. Öğrencilerimizin ilgi ve alanlarına yönelik olarak sevebilecekleri meslekleri seçmek için öncelikle ortaöğretim okulunu iyi belirlemeleri gerekmektedir.

Bu anlamda TEOG sınavı bir adımdır. Perşembemizde öğrencilerimiz öğretmenlerimizin yoğun ilgi ve gayretleriyle güzel çalışmalara imza attılar. Ben kendilerini kutluyorum.

Son üç yıldır başarı grafiği hızla artan bir ilçemiz var. Bu sınavdan da alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyorum. Öğrencilerimize 23-24 Kasım’daki sınavlarda başarılar diliyor, eğitim camiası arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.

 

                                                                                       Şevki YILMAZ
                                                                                İlçe Milli Eğitim Müdürü 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.