ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞEVKİ YILMAZ´IN YIL SONU MESAJI

2015/2016 Eğitim-öğretim yılı sona erdi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şevki Yılmaz yıl sonunun sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayınladı. Yılmaz mesajında şunları kaydetti:
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞEVKİ YILMAZ´IN YIL SONU MESAJI

       Kıymetli Öğretmenlerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz ve Sayın Velilerimiz!

      2015-2016 Eğitim-Öğretim yılını tamamlamış bulunmaktayız. Öğretmen, öğrenci ve velilerimizle birlikte, sevgi ve hoşgörü ortamında, fedakârca  çalışarak başarılı bir yıl daha yaşadık. Herkes işine odaklandı. Hem akademik anlamda hem de sosyal, kültürel, sportif ve proje anlamında çok güzel çalışmalar yaptık. Bu başarının sağlanmasında emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ediyorum.

      Yoğun geçen bu eğitim yılından sonra dinlenmeniz, özeleştiri yapmanız, yeni bir eğitim dönemine daha iyi hazırlanmanız için  tatil yapacak ve başarınızı arttırmak için yeniden güç toplayacaksınız.

       Velilerimiz de her zaman olduğu gibi evlâtlarımıza anlayışlı, ilgili davranacak ve varsa gördüğü yetersizlikleri giderebilmek için öğretmenlerimizle işbirliği yapacak, daha başarılı ve güzel bir geleceğe uzanmanın yollarını arayacaktır.

      Geleceğimiz olan öğrencilerimize, bu geleceğin mimarı olan fedakâr öğretmenlerimize, okul ortamının iyileştirilmesi, okul tertip ve düzeninin iyi şekilde işlemesi için zaman mefhumunu bir kenara bırakarak çalışan, yoğun gayretler gösteren idarecilerimize de çalışmaları için bir kez daha teşekkür ediyor, tatile çıkacak olan idarecilerimizle, öğrenci ve öğretmenlerimize sevdikleriyle birlikte huzurlu, sağlıklı, mutlu bir tatil geçirmelerini diliyorum.

 

     Son söz olarak; koşuyoruz, koşmaya devam edeceğiz.

     
                                                                               Şevki YILMAZ
                                                                        İlçe Milli Eğitim Müdürü 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.