Duyurular Okul Spor Müsabakalarına Katılacak Okulların Dikkatine!

Okul Spor Müsabakalarına Katılacak Okulların Dikkatine!

OKUL SPORLARI MÜSABAKALARINA KATILACAK OKUL MÜDÜRLÜKLERİNİN DİKKATİNE!

 

GRUP MERKEZLERİ

 

İL MERKEZİ GRUBU:

 İl Merkezi – Gülyalı – Kabadüz – Ulubey – Gürgentepe - Gölköy – Mesudiye – Perşembe

 

FATSA GRUBU:

Fatsa – Aybastı – Korgan – Kumru – Kabataş – Çatalpınar – Çamaş

 

ÜNYE GRUBU:

Ünye – Akkuş – İkizce – Çaybaşı

LİSANSLAR

 

Gerekli bilgiler Genel Talimatta yer almakta olup Okul Müdürlükleri tarafından Genel Talimatta yer alan hususlara riayet edilecektir.

 

Sporcu lisansları, okulların bağlı olduğu grup merkezinde bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü veya Ünye / Fatsa Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüklerinden çıkartılacaktır.

 

Okullar arası spor müsabakalarına katılacak sporculara ait lisansların,  müsabakaların oynanacağı tarihten önce çıkartılmış olması gerekmekte olup lisansı bulunmayan sporcular ( müsabaka görevlilerine lisans yerine isim listesi ibraz edilen sporcular )  müsabakalara alınmayacaktır.

ÖNEMLİ DUYURULAR!!! 

Okul Sporları ile ilgili tüm duyuru ve talimatlara  http://okulspor.sgm.gov.tr/ internet adresinden de ulaşılabilmektedir.

Başvuru Katılım Formları 01 Kasım 2012 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar İl Merkezi Grubuna dahil edilen Okul Müdürlükleri tarafından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne; Fatsa Grubuna dahil olan Okul Müdürlükleri tarafından Fatsa Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne; Ünye Grubunda yer alan Okul Müdürlükleri tarafından Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne teslim edilecektir.

İl Merkezi Grubu Basketbol, Voleybol, Hentbol, Futsal ve Futbol müsabakaları fikstür çekimleri 05 Kasım 2012 Pazartesi günü saat 11.00’de Faal Futbol Hakemleri Derneği Toplantı Salonunda katılımcı okullar tarafından belirlenen görevlilerin iştirakiyle yapılacak olup fikstür çekimine gelmeyen okul görevlileri yerine Tertip Komitesi tarafından kura çekilecektir.

 

 Yayın:30.10.2012 - Güncelleme:30.10.2012 - 14:02 - Görüntülenme:188