ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEVKİ YILMAZ´IN II.TEOG SINAVI İLE İLGİLİ TEŞEKKÜR MESAJI

27-28 Nisan 2016 tarihlerinde yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı ( TEOG) sonuçları açıklandı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şevki Yılmaz sınav sonuçlarının açıklaması sonrası bir teşekkür mesajı yayınladı. Yılmaz mesajında şunları kaydetti:
ŞEVKİ YILMAZ´IN II.TEOG SINAVI İLE İLGİLİ TEŞEKKÜR MESAJI

 "27 ve 28 Nisan tarihlerinde yapılan ve 281 öğrencimizin katıldığı İkinci TEOG sınavı sonuçlarına baktığımızda Perşembemiz açısından çok güzel bir sonuç elde edilmiştir. Sınavlar bittiği anda Okul idarecileriyle irtibata geçerek değerlendirme ve analiz yaptık. Birinci TEOG sınavına göre ortalamamızın yükseldiğini görmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Son 3 yılda katıldığımız 6 TEOG sınavında hep yükseldik. Başarı grafiğimiz artarak devam ediyor. Eğitim camiası olarak herkes gayet güzel çalıştı; büyük emekler sarf etti. Beraber çalışmaya devam edeceğiz. Koşuyoruz; yakalanmak yok.

       Artarak devam eden başarı grafiğimizin en büyük emekçileri işin mutfağında olan eğitimci arkadaşlarımızdır. Onlar eğitim-öğretim yılının başından beri hafta içi, hafta sonu demeden özveriyle güzel çalışmalar ortaya koydular. Eğitimci arkadaşlarımın hepsine tek tek teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

       Sınav sonuçları açıklandığında güzel sonuçlar alacak olan öğrencilerimizi tebrik ediyor, gözlerinden öpüyorum. Onlar başarıyı sonuna kadar hak ettiler. Çok çalıştılar; çok yoruldular. Hepsine bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum.

       Bu vesile ile İkinci TEOG Sınav sonuçlarının okullarımıza, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize, Perşembemize ve Ordumuza hayırlı olmasını diliyorum."

 

 

                Şevki YILMAZ
         İlçe Milli Eğitim Müdürü 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.