ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YUNUS EMRE KURULUŞ GENÇLİK KAMPI

Gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla tüm masrafları Ordu Büyükşehir Belediyesi´nce karşılanacak olan Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampı başvuruları başladı.
YUNUS EMRE KURULUŞ GENÇLİK KAMPI

Gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla tüm masrafları Ordu Büyükşehir Belediyesi´nce karşılanacak olan  Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampı başvuruları başladı.

Kampa katılan gençlerin ulaşım, konaklama ve yemek ihtiyaçları Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacak olup gençlerden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl düzenlenmesi planlanan Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampı başvuru ve katılım şartları şu şekildi belirlenmiştir. Kamp, 17 Temmuz 2016 tarihinde başlayıp, 02 Eylül 2016 tarihinde sona erecektir. Kampa katılacak gençlerin ulaşım, konaklama ve yemek ihtiyaçları Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacak ve herhangi bir ücret alınmayacaktır. Kamplarda kız ve erkek dönemleri ayrı ayrı yapılacaktır. Bir kamp dönemi 6 gündür. Yunuş Emre Kuruluş gençlik Kampına 8-9-10-11. Sınıflar Takdir-Teşekkür Belgesi almış başarılı öğrenciler katılabilecek. Bir haftalık kamp dönemine azami 200 öğrenci katılacaktır.

Ordu İli genelinde Takdir ve Teşekkür  Belgesi alan öğrencilere yönelik  17 Temmuz 2016 – 02 Eylül 2016 tarihleri arasında Ünye´de yapılacak olan Ünye Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampına ve  kamp etkinliklerine ilişkin genel bilgiler broşürünü görmek için tıklayınız.

 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.