ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2018 -2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI.
![2018 -2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/18124227_IMG-20180918-WA0007.jpg)
17/09/2018 tarihinde 2018-2019 Eğitim –Öğretim yılı İlköğretim Haftası Kutlama ve Eğitim-Öğretim yılı açılış programı İlçemiz Kaymakamı Sayın Ahmet ARIK, Belediye Başkanı Kemal BAHTİYAR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ÇULFAZ, ilçe protokol üyeleri, öğrenci ve velilerimizle Cumhuriyet İlkokulunda coşkuyla kutlandı.