ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında eTwinning Ulusal Kalite Etiketi
![2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında eTwinning Ulusal Kalite Etiketi](/meb_iys_dosyalar/2020_11/04133347_etwinning1.jpg)
2019 2020 eğitim öğretim yılında eTwinning Ulusal Kalite Etiketi oranını % 210, Avrupa Kalite Etiketini % 222 artıran Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Perşembe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 6 Ulusal Kalite Etiketi, 2 Avrupa Kalite Etiketi ile katkı sağladık. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve idarecilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.