ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2020/2021 öğretim yılında 5 eTwinng projesi yürüten Atatürk ilk/ortaokulu Müdürü ve öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz'ı ziyaret ettiler.
![2020/2021 öğretim yılında 5 eTwinng projesi yürüten Atatürk ilk/ortaokulu Müdürü ve öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz'ı ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/25110104_FB_IMG_1624606375118.jpg)
2020/2021 öğretim yılında 5 eTwinng projesi yürüten Atatürk ilk/ortaokulu Müdürü Murat Bahtiyar ve proje koordinatörü öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz'ı ziyaret ederek, projeler hakkında bilgi verdiler.