ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021 Yunus Emre ve Türkçe Yılı Etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Ortaokul ve Lise öğrencilerimize yönelik "Yunus Emre Şiirleri Okuma" Yarışması
![2021 Yunus Emre ve Türkçe Yılı Etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Ortaokul ve Lise öğrencilerimize yönelik](/meb_iys_dosyalar/2021_10/01102605_Yiir_yarYYmasY_afiY.jpg)
2021 Yunus Emre ve Türkçe Yılı Etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Ortaokul ve Lise öğrencilerimize yönelik "Yunus Emre Şiirleri Okuma" Yarışması son başvuru tarihi 15 Ekim 2021 'dir.