ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021 Yunus Emre ve Türkçe Yılı Etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen tüm kademelerdeki öğrencilerimize yönelik"Yunus Emre İlahileri Okuma" Yarışması
![2021 Yunus Emre ve Türkçe Yılı Etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen tüm kademelerdeki öğrencilerimize yönelik](/meb_iys_dosyalar/2021_10/01102424_ilahi_afiY.jpg)
2021 Yunus Emre ve Türkçe Yılı Etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen tüm kademelerdeki öğrencilerimize yönelik"Yunus Emre İlahileri Okuma" Yarışması son başvuru tarihi 15 Ekim 2021 'dir.