ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü konferans salonunda yapıldı.
![24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü konferans salonunda yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/24144233_FB_IMG_1637753030971.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile ilçemiz Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonun- da Atatürk Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerinin hazırlayıp sunduğu ilçe kutlama programı düzenlendi.Programa Kaymakamımız Levent YETGİN ve ilçe protokolü ile öğretmenlerimiz katıldı.