ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
6.SINIF DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ KİTAPLARININ ALINMASI(İLGİLİ OKULLARA)
![6.SINIF DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ KİTAPLARININ ALINMASI(İLGİLİ OKULLARA)](/www/images/mansetresim.png)
6.SINIF DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ KİTAPLARININ ALINMASI(İLGİLİ OKULLARA)
Aşağıda isimleri hizasında belirtilen adet kadar Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 6 kitaplarının Müdürlüğümüz Muhasebe Bürosundan acilen alınması önemle rica ederim.
Beyli Ortaokulu : 12 adet Çaka-Çaytepe Ortaokulu : 18 adet Medreseönü Ortaokulu : 14 adet Saray Ortaokulu : 3 adet Gazi Ortaokulu : 36 adet Kırlı Ortaokulu :22 adet
|
Adnan YAZICI
Şube Müdürü