ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
75. Yıl Anaokulu 4 Yaş Sınıfı Tarafından Yapılan 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Etkinliği
![75. Yıl Anaokulu 4 Yaş Sınıfı Tarafından Yapılan 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Etkinliği](/meb_iys_dosyalar/2018_11/06152459_16163714_IMG_5750.jpg)
75. Yıl Anaokulu 4 Yaş Sınıfı Öğretmeni Derya Şenocak ve öğrencileri tarafından 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Etkinliği yapıldı. Aile katılımı etkinliği çerçevesinde sokak hayvanları için atık malzemelerden yuva yaptılar. Öğrenciler aileleriyle yaptıkları çalışmalarını sınıf ortamında sunumunu yaptılar.