ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ACELE VE GÜNLÜDÜR-İSİM BİLDİRİLMESİ HAKKINDA(TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

ACELE VE GÜNLÜDÜR-İSİM BİLDİRİLMESİ HAKKINDA(TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

(Sakin Şehir MTAL ve Ordu SBL hariç)

 

Sayın Millî Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK'un, 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılı başında online konferans olarak Bakanlığımızca belirlenecek bir tarihte   öğretmenlerimiz ile yapacağı "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmalarına" katılmak üzere ilçe  için belirlenen öğretmen kontenjanına ait form ektedir. Toplantının, 2020-2021 Eğitim ve Öğretim döneminde yapılacağı göz önünde bulundurularak öğretmenlerin, kılık kıyafet yönetmeliğine uygun olarak, en fazla 1 dakikada duygularını anlatmak üzere söz alacak şekilde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Bilgilerinizi ve ekteki listeye okulunuz/kurumunuzdan 1(bir) kişinin branş, cinsiyet, idareci/öğretmen dağlımı gözetilerek, ilimiz adına yapılacak buluşma için temsil yeteneği yüksek öğretmen bilgilerinin excel formatına işlenerek en geç yarın ( 06 Ağustos ) saat 11:00'a kadar e-mail ile persembe52@meb.gov.tr adresine gönderilmesi hususunda;

Gereğini önemle rica ederim.

 KATILIMCI İSİM BİLDİRME FORMUNU İNDİRME İÇİN TIKLAYINIZ!

Bülent YILMAZ
ŞUBE Müdürü

 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.