ACELE VE GÜNLÜDÜR TOPLUM YARARINA ÇALIŞMA (İLGİLİ OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİNE)
![ACELE VE GÜNLÜDÜR TOPLUM YARARINA ÇALIŞMA (İLGİLİ OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİNE)](/www/images/mansetresim.png)
ACELE VE GÜNLÜDÜR –TOPLUM YARARINA ÇALIŞMA (İLGİLİ OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİNE)
Bildiği üzere TYP kapsamında yer alan personellerin görevleri 30/06/2016 Perşembe mesai bitiminde sona erecektir. İlgililerin SGK Çıkış işlemleri İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından 01/07/2016 Cuma günü (bayram tatiline denk geldiği için) tamamlanması gerekmektedir. Söz konusu personellerimizin çıkış işlemlerinin süresi içinde tamamlanması için imza çizelgelerinin eksiksiz bir şekilde 30/06/2016 Perşembe günü saat 12:00’a kadar Müdürlüğümüze elden teslim edilmesini önemle rica ederim.
Şevki YILMAZ
İlçe Milli Eğitim Müdürü