ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ARAŞTIRMA İZNİ-ORDU ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ ( TÜM ORTAOKULLARIMIZA)

ARAŞTIRMA İZNİ-ORDU ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ ( TÜM ORTAOKULLARIMIZA)

 

 İlgi  : a) Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün 07.03.2012   tarihli ve 3616  sayılı yazısı (Genelge 2012/13)
       : b) 24.06.2016 tarihli ve 7003849 sayılı onay

 

 

Ordu Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü araştırma görevlisi ve yüksek lisans öğrencisi Filiz DEMİRCİ´nin hazırladığı "Fen Bilimleri Öğretmenlerinin Temel Astronomi Konularındaki Bilgi Düzeyi ve Öz Yeterliliği Üzerine İlişkisel Bir Çalışma" konulu tez çalışması İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Araştırma Değerlendirme Komisyonu tarafından ilgi (a) genelge hükümleri doğrultusunda incelenmiş olup; uygulanmasında  sakınca görülmemiştir.
           Ordu Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü araştırma görevlisi ve yüksek lisans öğrencisi Filiz DEMİRCİ tarafından 2016 Haziran ayı içerisinde Ordu Genelinde görevli fen bilimleri öğretmenlerine eğitim öğretim faaliyetlerini aksatmamak kaydıyla gönüllülük esasına dayalı olarak Okul Müdürlüğünün sorumluluğunda uygulanması  ilgi(b) Valilik Onayı ile uygun görülmüştür. Söz konusu kişinin okulunuzda çalışması talebi olması durumunda ilgi onay doğrultusunda yardımcı olunmasını rica ederim.

 

 

EKİ İNDİRİNİZ!

 

Şevki YILMAZ
İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.