ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk İlkokulu Ortaokulundan 2018 Yılı Takvimi

Atatürk ilkokulu/Ortaokulu Kütüphanecilik Kulübü tarafından 2018 yılı takvimi bastırıldı. Kurumlara dağıtılan takvimlerden biri de İlçe Milli Eğitim Müdürümüze takdim edildi.
Atatürk İlkokulu Ortaokulundan 2018 Yılı Takvimi

Kütüphanecilik Kulübü okullarındaki kütüphanenin zenginleştirilmesi için çalışmalar yürütüyorlar. Bu anlamda kütüphanenin önemini artırmak, farkındalık yaratmak amacıyla okulun Türkçe Öğretmenleri Güllü Kılıç ve Birgül Berçin önderliğinde öğrencilerin katılımı ile 2018 yılı takvimi oluşturuldu. Takvimlerden biri Okul Müdür Yardımcısı Muhammet Trabzon, Okulun Türkçe Öğretmeni Güllü Kılıç ve öğrencilerce Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz’a verildi.

Murat Çulfaz konu ile ilgili konuşmasında; yapılan çalışmanın önemine dikkat çekerek kütüphanelerin bilginin evi olduğunu, zenginleşerek birçok insana faydalı olabileceğini belirtti. Bu tür çalışmaların teşvik amacı taşıdığını belirten Çulfaz çalışmayı yapan öğretmen ve öğrencilere, onlara destek veren okulun İdarecilerine teşekkür etti.

10-01-2018

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.