ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk Ortaokulumuz Küçükler Kız Masa Tenisinde İl Birincisi Oldu

İlçemizde sportif faaliyetlerde başarılar gelmeye devam ediyor. 2016/2017 Eğitim-Öğretim yılı okul sporları kapsamında masa tenisi turnuvasında Perşembe Atatürk Ortaokulu Küçükler Kız masa tenisi Ordu İlimizi Tokatta yapılacak bölge yarışmalarında temsil hakkı elde etti.
Atatürk Ortaokulumuz Küçükler Kız Masa Tenisinde İl Birincisi Oldu

Atatürk Ortaokulu küçükler masa tenisi takımı 28-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Tokat’ta yapılacak bölge yarışmalarında Ordu İlimizi temsil edecek. Öğrenciler Hümeyra Bayrak, Şervval Duman, Sıla Kargün ve Esra Yağmur Güleç.

Öğrencilerin uzun soluklu olarak çalışmalarında ve yarışmaya hazırlanmalarında okul öğretmenlerinden Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Ahmet Altunkara ve Sınıf Öğretmeni İrfan Pekdemir büyük emek sarf ettiler.

 

Öğrenci ve öğretmenler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muraf Çulfaz’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette bir konuşma yapan Çulfaz, öğrencilerin başarılarının kendilerini çok mutlu ettiğini ve duygulandırdığını belirterek, “büyük emek verilerek güzel bir sonuç ortaya konulmuştur. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Tokat’ta yapılacak olan bölge yarışmalarında kendilerine başarılar diliyorum. Yolları açık olsun. Onların bugünlere gelmesi ve hazırlanmasında büyük emek sarf eden İrfan Pekdemir ve Ahmet Altunkara öğretmenlerimizi de ayrıca kutluyorum” dedi.

03-04-2017

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.