ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BANKA DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA (OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİMİZE )

BANKA DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA (OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİMİZE )

 

Yapılan ve DYS üzerinde gönderilen maaş protokolü gereği 15 Ocak 2021 Maaşı Ziraat Bankası Perşembe şubesi tarafından yatırılacaktır.  
Banka tarafından tüm okul ve kurumlarımız adına maaş hesap numarası açılmıştır. Hesaplarda ilgili okul ve kurum müdürü yetkili olarak ( okul ?kurum resmi e-maili ile ) tanımlanmıştır.
Banka tarafından tüm personele yeni IBAN numarası açılmıştır.
Personellerin maaş hesabı ile imzalaması gereken formlar , yeni açılan hesaplar için, internet bankacığılı,  kimlik-imza taraması vb. işlemlerin en geç 07 Ocak 2021 Perşembe gününe kadar tamamlanması ve maaşın yatırılması gereken hesabın netleşmesi gerekmektedir.Söz konusu iş ve işlemlerin Banka Müdürü Sayın Ercan YILDIZ ile görüşülerek planlanması ve herhangi bir mağduriyet oluşmaması için gerekli tedbirlerin alınmasını önemle rica ederim. (Özellikle aynı şubede birden fazla hesabı olan kişiler için hangi IBAN'ın maaş için kullanılacağının netleştirilmesi ve KBS'ye o numaranın tarafımızdan girilmesi gerekmektedir. Aksi durumda hesap çakışması, kapalı hesabın siteme tanımlanması gibi nedenlerle personel 15 Ocak 2021 tarihinde maaş alamama durumuyla karşılaşmaması için gerekli hassasiyetin gösterilmesi son derece önemlidir.)

Ocak 2021 maaş değişikliği evrakları ekinde onaylı personel IBAN listenin (excel olarak da e-mail ile) tarafınızdan Müdürlüğümüze elden imza karşılı teslim edilmesi gerekmektedir.

 

Bülent YILMAZ
Şube Müdürü

 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.