ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BESLENME DOSTU OKULLAR SERTİFİKALARINI ALDI.
![BESLENME DOSTU OKULLAR SERTİFİKALARINI ALDI.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/11090330_FB_IMG_1573451669222.jpg)
MEB ve Sağlık Bakanlığı tarafından, obeziteyle mücadele amacıyla yürütülen 'Beslenme Dostu Okullar Programı' kapsamında başarı gösteren İlçemiz Atatürk İlk/Ortaokulu, Çaka Çaytepe Ortaokulu, Sosyal Bilimler Lisesi, Perşembe İHL ve Perşembe MTAL' ne İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ÇULFAZ tarafından "Beslenme Dostu Okul Sertifikası" verildi.