ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEYLİ ORTAOKULU, SARAY İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜNE, KIRLI, CUMHURİYET İLKOKULU, ÇAKA-ÇAYTEPE, MEDRESEÖNÜ ORTAOKULU, ZEHRA ŞELALE ANADOLU LİSESİ, SAKİN ŞEHİR MTAL, PERŞEMBE MTAL VE PERŞEMBE AHL.

BEYLİ ORTAOKULU, SARAY İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜNE, KIRLI, CUMHURİYET İLKOKULU, ÇAKA-ÇAYTEPE, MEDRESEÖNÜ ORTAOKULU, ZEHRA ŞELALE ANADOLU LİSESİ, SAKİN ŞEHİR MTAL, PERŞEMBE MTAL VE  PERŞEMBE AHL.

BEYLİ ORTAOKULU VE SARAY İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜNE

 

 

Bir Kitap da Sen Anlat Yarışması kapsamında

 

İlkokul ve Ortaokullarda 15 – 29 Nisan 2016 tarihleri arasında, Ortaöğretim için 25 Nisan – 5 Mayıs 2016 tarihleri arasında Koordinatör İlçe MEM ler tarafından bölge yarışmaları düzenlenecektir.

 

Bu bağlamda ilkokul ve ortaokullar arasında düzenlenecek bölge yarışmalarına katılım için İlçe MEM ler tarafından gönderilen Ek 2 formlar birleştirilerek ekte gönderilmiştir.

 

“Bir Kitap da Sen Anlat”  Yarışması Uygulama Esaslarında

 

1.      Bölge Yürütme Komisyonu ve Bölge Yarışmasında görev alacak Jüri Üyeleri ekte yer alan takvime uygun olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin teklifi doğrultusunda İl Milli Eğitim Müdürünce yapılır

2.      Bölge yürütme komisyonu; koordinatör ilçe MEM şube müdürü başkanlığında, bölgede yer alan diğer ilçe MEM şube müdürleri (1 Personel) ve İl MEM AR-GE Birimi Personel/Personellerinden olmak üzere 5 personelden oluşur.

3.      Jüri bölgede yer alan ilçelerde görevli birer Türkçe/Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenlerinden oluşur. Bölge yarışmasında jüri üyesi olarak görev alacak olan öğretmenlere yarışma kategorilerine dikkate alınarak bölge yarışmasında başka görev verilmez

4.       İlçeler Ek – 2 formla koordinatör ilçeye bildirdikleri kitabın adını değiştirmeyeceklerdir. Öğrenciler ek – 2 formla bildirilen kitap ile bölge yarışmasında katılacaktır.”

 

Şeklinde belirtilmektedir.

 

Bu nedenle ekte yer alan tablonun dikkatlice incelenerek eksiklik ya da hata olması durumunda 08 Nisan 2016 tarihi mesai bitimine kadar müdürlüğümüz strateji geliştirme şubesine bilgi verilmesi gerekmektedir

 EKİNİ İNDİRİNİZ!

 

E –posta : muratkahraman@meb.gov.tr

Tel: 452 223 16 29 – 1401

 

 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.