ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ- AYRILMA VB.İŞLEMLER HAKKINDA (TÜM OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİNE)

BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ- AYRILMA VB.İŞLEMLER HAKKINDA (TÜM OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİNE)

BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ- AYRILMA VB.İŞLEMLER HAKKINDA (TÜM OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİNE)

 

Nisan 2017 Maaşından 45 yaş altı tüm personellerden kesinti yapılmıştır. Söz konusu sistemde ayrılmak isteyen personellerimiz işlemlerini Ziraat Emeklilik tarafından müdürlüğümüze gönderilen aşağıdaki e-mail ve dosyalara göre kendileri yapmaları gerekmektedir.
Sistemden ayrılmak isteyenlerin 2(iki) ayı içinde işlemelerini tamamlamalılar.
Bununla ilgili personellerin okul veya kurumlarına dilekçe vermemeleri, işlemleri kendileri yapmaları, ayrıca Müdürlüğümüze de herhangi bir dilekçe gönderilmemesini, bu duyurunun ilgililere (imza çizelgesi yapılarak) TEBLİĞİNİ önemle rica ederim.

 

 

EKİ DOSYALARI İNDİRİNİZ !

 

Adnan YAZICI
İlçe Milli Eğitim Müdür V.

 

 

Banka e-maili aşağıdaki gibidir.

*********************

 

OKS uygulaması kapsamında çalışanların sözleşmelerine ilişkin  “Ayrılma”, “Cayma”, “Ara Verme”, “Katkı Payı Değişikliği”, “Başlangıç Fonu Değişikliği” taleplerinin hangi kanallardan nasıl yapılacağına ilişkin dokümanlar ekte yer almaktadır. Ayrıca ilgili dokümanlara aşağıdaki link aracılığı ile internet sitemizden de ulaşılabilir.

 

ü  http://www.ziraatemeklilik.com.tr/islem_adimlari.html

 

ü444 97 00

 

* Personellerinize konu hakkında bilgi verilmesi rica olunur. Web sayfanızda paylaşabilir ya da arkadaşlara toplu mail atabilirsiniz.

*Şubelerimizden bu işlemler yapılamamaktadır. Yalnızca Çağrı Merkezi-İnternet Bankacılığı-Mobil Şubelerimizden bu işlemler yapılabilmektedir.

 

İyi çalışmalar dileriz.

 

Saygılarımızla.

 

 *************************************************

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.