ÇOK ÇOK ACELE OKULLAR HAYAT OLSUN PROJESİ KAPSAMINDA YAPILAN FAALİYETLER(TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)
![ÇOK ÇOK ACELE OKULLAR HAYAT OLSUN PROJESİ KAPSAMINDA YAPILAN FAALİYETLER(TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)](/www/images/mansetresim.png)
ÇOK ÇOK ACELE –OKULLAR HAYAT OLSUN PROJESİ KAPSAMINDA YAPILAN FAALİYETLER(TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)
Okullar Hayat Olsun Projesi Kapsamında ekteki EXCEL tablosuna 2017 – 2018 Eğitim-Öğretim Yılında gerçekleştirilen faaliyet sayıları ilgili satır-sütun yazılarak bugün ( 19/02/2018) saat 15:00’a kadar Müdürlüğümüze (bu kapsamda herhangi bir faaliyet yapılmadıysa durumla ilgili e-mailin )gönderilmesini önemle rica ederim(İlgili : Hüseyin YEŞİLYURT).
Bülent YILMAZ
Şube Müdürü
Not : Geçen hafta stajyer öğrenciler tarafından bununla ilgili e-mail dağıtımı yapılmış, ancak tablo üzerinde düzeltme yapılmamış ve son gönderim tarihi hatalı yazılmıştır. İlgili e-maile göre cevap verenlerin tekrar cevap vermesine gerek yoktur. Hüseyin YEŞİLYURT