ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÇOK ÇOK ACELE (TÜM OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİNE)
![ÇOK ÇOK ACELE (TÜM OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİNE)](/www/images/mansetresim.png)
ÇOK ÇOK ACELE (TÜM OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİNE)
Suriyeli ve Iraklı Öğrencilere Yönelik Yürütülen Faaliyetler ile ilgili Veri Talebi vardır. Ekteki yazı doğrultusunda varsa bilgileri ekteki VERİ TABLOLARINA İŞLENEREK bugün ( 27/05/2016) saat 12:00’kadar Müdürlüğümüzün persembe52@meb.gov.tr adresine e-mail ile gönderilmesini önemle rica ederim.
Adnan YAZICI
İlçe Milli Eğitim Müdür V.