ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇOK ÇOK ACELE (TÜM OKUL VE KURUMLARIMIZA)

ÇOK ÇOK ACELE (TÜM OKUL VE KURUMLARIMIZA)

ÇOK ÇOK ACELE (TÜM OKUL VE KURUMLARIMIZA)

Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından, 26-27 Mayıs 2016 tarihlerinde Sosyal Girişimcilik Semineri Ordu Güzelyalı Aktaşlar Restaurant´ta düzenlenecektir. Seminer 1 günlüktür. İlçemizden ilk gün 3 kişi ikinci gün 3 kişi katılacaktır.

Okulunuzdan/kurumunuzdan daha önce bu seminere katılmamış olup katılmak isteyenlerin bilgilerinin ekteki forma işlenerek bugün ( 18/05/2016 )  saat 16:00’a kadar müdürlüğümüze sadece e-mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Yoksa “yoktur” şeklinde e-mail atılması yeterli olacaktır. (Sorumlu personel Hüseyin YEŞİLYURT)

Söz konusu seminere katılacak olanların okullarımızdan/kurumlarımızdan gelen listeden belirleme yetkisi müdürlüğümüzde olup, ileri tarihlerde bu konuda düzenlenecek seminere sırasıyla başvuran personellerimiz gönderilecektir.

Bilgilerinizi önemle rica ederim.

 (Sakin Şehir MTAL ve Ordu İMKB SBL. Bu e-maili cevap vermeyebileceklerdir, daha önce onlardan bu konuda isim istenmiştir, ancak başvuru varsa cevap verilebilir)

 

EKİNİ İNDİRİNİZ!

 

Bülent YILMAZ

 

Şube Müdürü

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.