ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÖGEP ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı ( DÖGEP) Aralık ayı toplantısı İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.![DÖGEP ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2020_01/03143744_IMG-20200103-WA0008.jpg)
Toplantıya ilçemizde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri ile Anadolu İmam Hatip Lisesi yöneticileri de katıldı.
Aralık ayı konusu; " Kuran öğretiminde verimlilik, Kuran-ı öğretim yöntem ve teknikleri üzerine okumalar ve müzakereler" idi. Konu PDF'den okunarak öğretmenler tarafından değerlendirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ÇULFAZ ' da konu ile ilgili görüşlerini yansıttı.