ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

E-MAİL PROBLEMİ HAKKINDA (TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

E-MAİL PROBLEMİ HAKKINDA (TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

E-MAİL PROBLEMİ HAKKINDA (TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

 

Tüm okul ve kurumlarımız k12 uzantılı resmi e-maillerini düzgün çalışır hale getirmeleri (e-mail alma ve gönderme işlemini Outlook kurulumu yapmaları ) gerekmektedir. Kişisel e-maillerden gönderilen cevaplar, Bakanlığımız internet güvenliği sisteminden kaynaklı olarak Müdürlüğümüz resmi e-mail adresine süresi içinde düşmemekte veya hiç ulaşmamaktadır. Bu durum gereksiz telefon görüşmelerine, yazışmalara ve uyarılara neden olmaktadır.
Resmi e-mail adreslerinde problemi olan okul ve kurumlarımızın e-maillerini çalışır hale getirilmesi için gerekli ve işlemlerini 30/10/2018 mesai bitimine kadar tamamlamalarını önemle rica ederim.( Kurum dışında olunması ve kişisel e-mailin kullanılmasının zorunlu olması durumunda telefon ile son cevap tarih ve saatinden önce e-mailden sorumlu personelden mutlaka e-mailinin ulaşıp-ulaşmadığı ile ilgili bilgi alması gerekmektedir.)

 

Bülent YILMAZ
Şube Müdürü

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.