ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EK DERS ÖDEMELERİ HAKKINDA (TÜM OKUL VE KURUM MÜD).

EK DERS ÖDEMELERİ HAKKINDA (TÜM OKUL VE KURUM MÜD).

EK DERS ÖDEMELERİ HAKKINDA (TÜM OKUL VE KURUM MÜD).

 

Ek ders ödemeleri 05/06/2018 tarihinde İlçe Malmüdürlüğü tarafından okulunuz/kurumunuz maaş hesabına aktarılacağı tahmin edilmektedir. Maaş hesabınızı yarın saat 10:00 gibi kontrol ederek ek dersler İlçe Malmüdürlüğünce hesabınıza aktarıldıysa öncelikli olarak tutar ile banka listesi tutarları karşılaştırılmalı ve sonuç eşit olmalıdır. Müdürlüğümüzce Nisan 2018 ayında ek dersleri için excel dosyaları oluşturulmuş ve tarafınıza e-mail atılmıştı. Söz konusu şablonda kişilerin karşısına Mayıs 2018 ayında alacakları ek ders miktarı girilmeli (listede giden varsa silinmeli, gelen varsa eklenmeli ve bankaya yüklenecek şablon toplamı ile Mayıs 2018 ek ders banka listesi eşit olmalı) ve oluşturulan dosya şablonu bir önceki aydaki gibi internet bankacılığı üzerinden bankaya yüklenmelidir.

Şablon adında aşağıda fotoğrafta göründüğü gibi Türkçe karakter ve boşluk olmamalıdır. Bir önceki ay şablonu elinde bulunmayan okul/kurum varsa tekrar e-mail (boş şablon) gönderilebilmesi için Hüseyin YEŞİLYURT ile görüşmelidir.

Bilgilerinizi, bu konuda bundan duyuru yapılmayacağı için yukarıdaki duyurunun çıktısının saklanmasını önemle rica ederim.

 

FOTOĞRAF İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Adnan YAZICI
Şube Müdürü

 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.