ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EK DERS ÖDEMELERİ VE DİĞER BİLGİLENDİRMELER HAKKINDA(TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

EK DERS ÖDEMELERİ VE DİĞER BİLGİLENDİRMELER HAKKINDA(TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

 

1-İlçemize atanan ve göreve başlayan personellerin Haziran 2019 ek dersini alabilmeleri için KBS'ye işlenmesi gerekmektedir. İlgililerin KBS'ye işlenebilmesi için 1) Personel Nakil Bildirimi. 2) Atama Kararnamesi, 3) Göreve Başlama Yazısı . 4) Yapı Kredi Ordu Şubesi Hesap Cüzdanı Fotokopisini( IBAN okunur olmalı) Müdürlüğümüze elden ulaştırılması gerekmektedir.

 

2-Ek ders döneminde KBS'ye dahil edilmesi için evrakları gönderilen öğretmenlerin ayrıca evraklarının Temmuz 2019 Maaş değişikliği evraklarıyla gönderilmesine gerek olmayıp, maaş değişikği üst bilgi formuna bilgilerinin işlenmesi ve karşına göreve başlama tarihinin yazılması yeterli olacaktır. Ek ders döneminde KBS'ye işlenmeyenlerin(ek dersi olmayan veya ek ders ödeme dönemi dışında başlayanların)  maaş alabilmeleri için maaş güncelleme evraklarıyla 1.maddede belirtilen evrakların gönderilmesi gerekmektedir.

 

3-1 ve 2 Haziran tarihlerinde ilçemizde yapılan sınavlarda görev alan personellerin ödemelerinin KBS işlenmesinin unutulmaması gerekmektedir.


4-İlgililerin promosyon dilekçeleri toplu şekilde Haziran 2019 son haftası Müdürlüğümüze gönderilmelidir.


5-Okul ve kurumlarımızdan  müdür ve müdür yardımcımızın görevlendirme onayları gönderilmiş olup, Haziran 2019 ek derslerini (Müdürlüğümüze atanan, ancak KBS Üzerinden Müdürlüğümüze çekme işlemi yapılmadığından) kendi okul ve kurumlarından almaları gerekmektedir.


6-TYP kapsamında çalışan tüm personellerin görevleri 28/06/2019 Cuma günü bitmektedir. İlgililere 3 Haziran ve 7 Haziran için de imza attırılması (bununla ilgili e-mail gönderilmişti) ve imza çizelgelerinin en geç 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze gönderilmesi gerekmektedir.


7-Temel eğitim okullarımız özellikle elektrik ve su faturalarını (borçlarını ilgili kuruluştan kontrol etmeleri) takip etmeleri, MEBBİS Ödenek Modülüne işleyerek Müdürlüğümüze ulaştırmaları gerekmektedir(bununla ilgili daha önce DYS üzerinden yazılar gönderilmiştir).

 

Bilgilerinizi ve gereğini önemle rica ederim.

 

 

Adnan YAZICI
Şube Müdürü

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.