ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EK DERS ÜCRET ONAYLARI HAKKINDA (TÜM KAMU OKUL VE KURUM MÜD.)

EK DERS ÜCRET ONAYLARI HAKKINDA (TÜM KAMU OKUL VE KURUM MÜD.)

 21/09/2020 tarihinde (http://persembe.meb.gov.tr/www/gunludur-ek-ders-ucret-onaylari-hakkinda-tum-okul-ve-kurum-mud/icerik/3377)  yapılan duyuru gereği tarafınızdan düzenlenen ve Müdürlüğümüze excel formatında gönderilen ücret onaylarınız komisyon tarafından incelenmiştir. Eksik ve hatalar ilgililere bildirilmiştir. Bildirim yapılmayanların ücret onaylarında herhangi bir eksiklik görülmemiştir. 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı başlangıcı gereği ek ders ücret onaylarının bütün okul ve kurumlar tarafından yenilenmesi gerekmektedir. Okul ve kurumlarımız ücret onaylarında eksik ve hataları düzelterek doldurmaları(hatasız olanlar ise doldurdukları şekilde), çıktı almaları ve yetkilere mavi pilot kalem ile imzalatmaları, DYS üzerinde onay sayısı alınması ve ücret onayı Müdürlüğümüz yetkililerine elden onaylatılması gerekmektedir.

3(üç) nüsha ıslak imzalı Onay belgesinin 1 nüshası ilgili kurumda muhafaza edilmesi ve 2(iki) nüshasının ise 30 Eylül 2020 mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze elden teslim edilmesini önemle rica ederim.

  ÖRNEK SAYI VERİLME YAZISI İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 Bülent YILMAZ
 Şube Müdürü

 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.