ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EK DERSLER VE TÜM ÖDEMELER HAKKINDA (TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

EK DERSLER VE TÜM ÖDEMELER HAKKINDA (TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

 

Okul ve kurumlarımızın ek dersleri açılmıştır. Ek ders, ücretli öğretmen  ek dersi, stajyer öğrenci ödemesi vb. tüm ödemelerin 20/12/2019 Cuma günü mesai bitimine kadar tamamlanması gerekmektedir.

Ek ders ödemelerinde 07-08/12/2019 tarihinde yapılan açıköğretim sınavlarında görev alanların ödemelerinin unutulmaması gerekmektedir.

Görevlendirme ile çalışanların ek derslerinin kadrosunun bulunduğu yere gönderilmesinin sağlanması gerekmektedir.

İlgililerle bu duyurunun paylaşılması , ek ders ödemesi yapıldığı günler için devamsızlık yaptıkları takdirde, fazla ödeme için kamu zararı kapsamında işlem yapılacağının, yasal faiziyle birlikte tahsil edileceğinin bilgisinin verilmesi gerekmektedir. 

Tüm okul ve kurumlarımız ek dersleri 20/12/2019 mesai bitimine kadar KBS'ye işleyerek onay vermeleri ve aynı tarihte belgeleri Müdürlüğümüze DYS üzerinden göndermeleri gerekmektedir.

Diğer ödemelerin ise 23/12/2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar İlçe Malmüdürlüğüne eksiksiz teslim edilmesi gerekmektedir.

Bilgilerinizi ve gereğini önemle rica ederim.

 

Adnan YAZICI
Şube Müdürü

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.