ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gençlik ve Spor İle İlgili İş Birliği ve İstişare Toplantısı

Millî Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında gerçekleştirilen İşbirliği Protokolü çerçevesinde İlçemizdeki Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenleri, antrenörler, Gençlik İlçe Spor yöneticileri ve okul/kurum idarecilerinin katılımı ile değerlendirme toplantısı yapıldı.
Gençlik ve Spor İle İlgili İş Birliği ve İstişare Toplantısı

Toplantıda karşılıklı istişare ve değerlendirme yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz tarafından İş birliği protokolünün içeriği hakkında bilgilendirme yapıldı. Çulfaz konuşmasında “Öğrencilerimize sporu sevdirelim. Öğretimin yanında en iyi eğitim sporla olmaktadır. Bu konuda bu alandaki öğretmenlerimize büyük görevler düşüyor. Projeler hazırlayalım. Etkinliklerimizi artıralım. Desteğe ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız” dedi.

 

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenleri yapılan ve yapılacak proje ve etkinliklerde maddi desteğe ihtiyaç duyduklarını belirterek bu konuda yardımcı olunmasını istediler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz bu konuda gereken desteğin sağlanacağını ifade etti.

03-03-201703-03-2017

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.