ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTASONU SINAV ÜCRETLERİNİN ÖDENMESİ (TÜM OKUL VE KURUMLARIMIZA)

HAFTASONU SINAV ÜCRETLERİNİN ÖDENMESİ (TÜM OKUL VE KURUMLARIMIZA)

HAFTASONU SINAV ÜCRETLERİNİN ÖDENMESİ (TÜM OKUL VE KURUMLARIMIZA)

 21 Mayıs 2016 ve 11-12 Haziran 2016 tarihlerinde yapılan sınav ücretlerinde Bina Yöneticisi/Bina Yönetici Yardımcısı/Salon Başkanı/Gözetmen/Yedek Salon Görevlisi ve Yardımcı Engelli Gözetmen görev ücretleri okul ve kurumlar tarafından KBS’deki ek ders menüsü içerisinden yapılacaktır. Onay bölümü açılmıştır. İşlemlerinizi Ek ders menünden hesaplama seçip ek ders dışı ödemeler butonundan kişinin T.C. Kimlik No, sınav görevi, sınavın gösterge değeri ve görev aldığı oturum sayısı (mayıs ve haziran toplam) girilerek bordro oluşturulacaktır.

Sınav görev listesi MEBBİS’teki Sınav İşlemleri modülünden Raporlara tıklanıp en alt kısımda bulunan KBS Listesi (Kurumunuzdan Görevlendirilen) bölümünden alınacaktır.

İşlemlerin 17/06/2016 mesai bitimine kadar  tamamlanıp ödeme evraklarının (ek dersteki gibi) müdürlüğümüze gönderilmesi (okulunda/kurumunda bu sınavlarda görev almayanlar ise Konuya “Sınav Görevi” yazarak “yoktur” şeklinde e-mail atılması) hususunda;
Gereğini bilgilerinize rica ederim.

 

EKİNİ AÇINIZ. (Gösterge ve  Katsayı Bilgileri)


Şevki YILMAZ
İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.