ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü idareci ve öğretmenleri ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz'a kâğıt rölyef kursumuzda yapılan esma-i hüsna rölyef tablo hediye ettiler.
![Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü idareci ve öğretmenleri ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz'a kâğıt rölyef kursumuzda yapılan esma-i hüsna rölyef tablo hediye ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2021_03/24160649_FB_IMG_1616590759424.jpg)
Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü idareci ve öğretmenleri ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz'a kâğıt rölyef kursumuzda yapılan esma-i hüsna rölyef tablo hediye ettiler.