ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

E-TALEP MODÜLÜ HAKKINDA(TÜM OKUL VE KURUMLARIMIZA)

E-TALEP MODÜLÜ HAKKINDA(TÜM OKUL VE KURUMLARIMIZA)

E-TALEP MODÜLÜ HAKKINDA(TÜM OKUL VE KURUMLARIMIZA)

Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Mali Hizmetler Daire Başkanlığı 27/01/2017 tarihli e-maili aşağıdaki gibidir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2017 Yılı Okul/kurum taşınır taleplerinin; MEBBİS e-talep modülü üzerinden yapılması ve buna  ilişkin iş ve işlemler Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 10.01.2017 tarih ve 348003 sayılı yazısı ile duyurulmuştur.

Ancak; E-talep modülünün, taşınır girişlerine açık olmasına rağmen okul/kurumların taşınır taleplerinin resmi yazı ile Bakanlığımıza gönderilmesine devam edilmektedir.

Bakanlığımızca yazılı talepler işleme alınmayacağından, taleplerinin yazılı olarak gönderilmemesi, 05 Şubat 2017 tarihinde sistemin okullara kapanacak olması ve ilinizde/ilçenizde eğitim – öğretimde mağduriyet yaşanmaması bakımından konunun ihtiyaç sahibi okul/kurumlara bildirilmesi gerekmektedir.

Önemle Duyurulur.

 MEB

Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü/Mali Hizmetler Daire Başkanlığı/

dhg_malihizmetler@meb.gov.tr

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilginizi ve gereğini önemle rica ederim.

 

Bülent YILMAZ
İlçe Milli Eğitim Müdür V.

 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.