ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“TEMEL YANGIN EĞİTİMİ” SEMİNER VE TATBİKATI (ATATÜRK VE GAZİ İLK/ORTAOKULU, CUMHURİYET İLKOKULU, ZEHRA ŞELALE AL., SAKİN ŞEHİR MTAL., PERŞEMBE MTAL., PERŞEMBE AİHL. MÜD. )

“TEMEL YANGIN EĞİTİMİ” SEMİNER VE TATBİKATI  (ATATÜRK VE GAZİ İLK/ORTAOKULU, CUMHURİYET İLKOKULU, ZEHRA ŞELALE AL., SAKİN ŞEHİR MTAL., PERŞEMBE MTAL., PERŞEMBE AİHL. MÜD. )

“TEMEL YANGIN EĞİTİMİ” SEMİNER VE TATBİKATI  (ATATÜRK VE GAZİ İLK/ORTAOKULU, CUMHURİYET İLKOKULU, ZEHRA ŞELALE AL., SAKİN ŞEHİR MTAL., PERŞEMBE MTAL., PERŞEMBE AİHL. MÜD. )

 26/08/2016 tarihli ve 9143912 sayılı yazımız ( http://persembe.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2016_08/29021021_temel_yangin_egitimi_seminer_ve_tatbikat_001.pdf  ) ile okulunuzda “Temel Yangın Eğitimi” Seminer Ve Tatbikatı  yapılacağı bildirilmiştir. Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ile yapılan görüşme sonucunda söz konusu yazı ekindeki belirtilen tarihlerde hava koşullarından dolayı değişiklik yapılmak zorunda kalındığı bildirilmiştir. Önümüzdeki günlerde seminer ve tatbikatlar yapılacaktır. İlgili yazımız doğrultusunda görevlilere gerekli yardım ve kolaylığın sağlanması, eğitim bitiminde ise tarafınızdan hazırlanan RAPORUN Müdürlüğümüze gönderilmesini önemle rica ederim.

 

 

Bülent YILMAZ
Şube Müdürü 

 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.