ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SGK BORÇLARIN HAKKINDA(TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

SGK BORÇLARIN HAKKINDA(TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

SGK BORÇLARIN HAKKINDA(TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

 

Ordu Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü-Altınordu Sosyal Güvenlik Merkezi (İlçemizin bağlı olduğu) tarafından geçmiş dönemlerden kaynaklı borç yazıları Müdürlüğümüze gelmektedir. Gelen yazılar ilgili okulumuzun/kurumumuzun Müdürlüğümüzdeki gözüne atılmaktadır. Söz konusu yazıların gözlerden alınarak borçların süresi içinde kapatılması durumunda indirimden faydalanılabilmektedir. Okullarımızın/kurumlarımızın son yıllardaki işlemlerinden dolayı ceza yememeleri ve kontrolleri yapmaları için yapılan duyuruların linkleri aşağıda bulunmaktadır.
SGK İşyeri Şifresi olan personellerin tayin olması durumunda adlarına olan şifrelerle işlem yapılıp ceza yenmemesi için şifre değişikliği yapılmaları/adlarına olan e-bildirge şifresini iptal ettirmeleri veya şifre paylaşımında bulunacaksa tutanak ile ilgili kişiye teslim etmeleri ve tutanağın bir nüshasını kendileri de saklamaları gerekmektedir(Ayrıntılı Bilgi : Hüseyin YEŞİLYURT).
Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

 

 

Adnan YAZICI
Şube Müdürü

 

 

·        http://persembe.meb.gov.tr/www/ucretli-ogretmenler-ve-usta-ogretcilerin-sgk-primleri-tum-kamu-okul-ve-kurum-mud/icerik/2437

 

·         http://persembe.meb.gov.tr/www/sgk-borclarinin-yapilandirilmasi-tum-okul-ve-kurumlarimiza/icerik/1993  

 

 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.