ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz Perşembe Anadolu İmam Hatip Lisesinde Kuran-ı Kerim dersine katıldı.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz Perşembe Anadolu İmam Hatip Lisesinde Kuran-ı Kerim dersine katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/18202300_FB_IMG_1550509045925.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz Perşembe Anadolu İmam Hatip Lisesinde Kuran-ı Kerim dersine katıldı. İmam Hatip lisesinde sabahları yapılan Kuran tilavetini bu sefer o yaptı. İmam Hatipli olmanın gerekliliğinden ve dolaylı olarak İmam Hatip ruhundan bahsetti. Öğrencilerle hasbihal etti.
![18-02-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_02/k_18202328_FB_IMG_1550509040203.jpg)
![18-02-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_02/k_18202331_FB_IMG_1550509043490.jpg)
![18-02-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_02/k_18202335_FB_IMG_1550509045925.jpg)
![18-02-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_02/k_18202338_FB_IMG_1550509048426.jpg)
![18-02-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_02/k_18202341_FB_IMG_1550509051094.jpg)
![18-02-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_02/k_18202344_FB_IMG_1550509053677.jpg)