ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATATÜRK İLKOKULU ANASINIFININ "BENIMLE OYNAR MISIN BABA?" PROJESİ EBADA YAYINLANDI

ATATÜRK İLKOKULU ANASINIFININ "BENIMLE OYNAR MISIN BABA?" PROJESİ EBADA YAYINLANDI

Perşembe Atatürk İlkokulu Ana sınıfı öğretmenleri ve ORDU-Altınordu Şehit Okan Melikoğlu İlkokulu Ana sınıfı öğretmenleri 10.03.2019 tarihinde e Twinning ”Benimle Oynar Mısın Baba? Projesini uygulamaya başladı.

Öğretmenler projelerini şu şekilde açıkladılar: "Projemizi oluştururken; çocuk gelişiminde aktif baba katılımını sağlamanın en iyi yolunun oyun olduğunu düşündük. İçimizdeki çocuktan gelen sesi dinleyerek hem dünden bugüne oyunlarımızla kültürümüzü aktarmayı hem de eğlenceli vakit geçirmeyi hedefledik. Oyunlarımızla babalarımıza çocukları ile daha etkili bir vakit geçirecekleri bir ortam sağlamayı amaçladık. İlk katılımı gösteren babalar güzel bir proje olduğunu, çocukların çok mutlu olduğunu, kendilerini değerli hissettiklerini, çocukları okul ortamında gözlemleme fırsatı bulduklarını söyledi. Çocuklar babalarının okula gelmesinden çok mutlu oldu."

19-03-2019

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.