ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜNLÜDÜR-EK DERS ÜCRET ONAYLARI HAKKINDA (TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

 

GÜNLÜDÜR-EK DERS ÜCRET ONAYLARI HAKKINDA (TÜM OKUL VE KURUM MÜD.)

 

 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı başlangıcı gereği ek ders ücret onaylarının yenilenmesi gerekmektedir. 1.aşamada okul ve kurumlarımız ekteki  EXCEL formatını  doldurularak İlçe Komisyonu tarafından ön inceleme yapılmak  üzere sadece e-mail (persembe52@meb.gov.tr )ile en geç 23 Eylül 2020 Çarşamba günü saat 10:00'a kadar Müdürlüğümüze göndermeleri gerekmektedir. Bu aşamada onaylı çıktı gönderilmeyecek olup, komisyon incelemesi sonrasında eksik ve hatalar bildirilecek, gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra onay sayısı ve onaylı çıktı istenecektir(2.aşama için duyuru takip eden süreçte yapılacaktır).

 Görevlendirme çalışan öğretmenler için , kadrosunun bulunduğu kuruma ekteki format doldurularak excel olarak e-mail ile gönderilecektir. Örneğin İlçe Milli Eğitim kadrosunda olan öğretmen Zehra Şelale Anadolu Lisesi'nde görevlendirme ise ilgili kişi için ekteki excel formatı doldurularak İlçe Milli Eğitime e-mail atılması gerekmektedir. İlçe Milli Eğitim ise ilgili kişinin ücret onayını (ek ders ödemesini yapacağı için) alması gerekmektedir. (Esnek bir ücret onayı olduğu için üzerinde ihitayca göre değişiklik yapılabilir)

 Bilgilerinizi ve gereğini önemle rica ederim.

 

 EK ÜCRET ONAY ŞABLONU (EYLÜL -2020) İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 Bülent YILMAZ
 Şube Müdürü

 

 

 

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.