ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih VARGELOĞLU İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ÇULFAZ ile birlikte Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım TANDOĞAN'a ziyarette bulundular.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih VARGELOĞLU İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ÇULFAZ ile birlikte Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım TANDOĞAN'a ziyarette bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2020_07/09082636_FB_IMG_1594271864583.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih VARGELOĞLU İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ÇULFAZ ile birlikte Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım TANDOĞAN'a nezaket ziyaretinde bulundular.