ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ÇULFAZ ve Şube Müdürü Adnan YAZICI Gazi İlkokulunda 208-2019 Eğitim Öğretim yılı Açılışına Katıldı.
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ÇULFAZ ve Şube Müdürü Adnan YAZICI Gazi İlkokulunda 208-2019 Eğitim Öğretim yılı Açılışına Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/18125803_IMG-20180917-WA0012.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ÇULFAZ ve Şube Müdürü Adnan YAZICI Gazi İlkokulunda 208-2019 Eğitim Öğretim yılı Açılışına Katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ÇULFAZ ilkokula Yeni başlayan öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek yeni başladıkları eğitim öğretim hayatında başarılı olmaları dileğinde bulundu.