ORDU PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MURAT ÇULFAZ´IN YARI YIL KARNE MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MURAT ÇULFAZ´IN YARI YIL KARNE MESAJI

Bir eğitim öğretim yarıyılını daha tamamladığımız bugün sevgili öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşırken, yarıyıl tatilinin değerli  öğretmen,  öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.

Değerli Meslektaşlarım,

Yorucu ama bir o kadar verimli bir yarıyıl dönemini daha tamamladınız. Bir dönem boyunca çok çalıştınız. Akademik başarısı yüksek, problem çözebilen, eleştirel düşünebilen, sosyal ve kültürel değerlerimizi özümsemiş, öz güvenli bireyler yetiştirebilmek için çok emek verdiniz. Aldığınız  sorumluluğun bilincinde öğrencilerimize yetişmesinde verdiğiniz özverili katkı için sizlere çok teşekkür ediyor, meslek hayatınızda başarılar diliyorum.

Değerli Velilerimiz,

Eğitim öğretim üçgeninde yer alıp kolektif bir çalışma olan bu süreçte gösterdiğiniz sabır ve destekler için sizlere de çok teşekkür ediyorum. Bugün karnelerini alan çocuklarımızı değerlendirirken, karnelerin sadece öğrencilerimizin değil bizlerin de katkılarını değerlendirdiğini unutmamalıyız. Kaldı ki  çocuklarımızın sosyal, zihinsel, duygusal ve fiziksel potansiyellerinin karnelere sığmayacak kadar büyük bir zenginliğe sahiptir. Çocuklarımızla yakından ilgilenip kendilerine gereken desteği ve güveni verdiğimizde çocuklarımız hayatta daha başarılı olacaklarını unutmamalı çocuklarımızı daima hoşgörü, sabır ve sevgiyle yaklaşmalıyız.

Sevgili öğrencilerimiz,

Sabırsızlıkla beklediğiniz bir yaryıl tatil dönemine daha geldiniz. Çok çalıştınız ve emeğiniz sonucu karnelerinizi aldığınız bu günde notların sizieri bütünüyle değerlendirmeye yetmeyeceğini bilmeniz gerekir.  Kendi  yetenekleriniz, gücünüz ve potansiyelinizi en iyi sizler bilirsiniz. Sonuç ne olursa olsun, hayata dair umudunuzu, cesaretinizi; başarıya olan inancınızı, başarabileceğinize dair güveninizi hiç yitirmemelisiniz.

Bu duygu ve düşüncelerle bir eğitim öğretim yılını daha tamamlarken emek veren, katkı sağlayan tüm yöneticilerimiz ve tüm eğitim personelimize de ayrıca teşekkür ediyorum.

Kacalı Mah. Hükümet Binası Kat 3 Perşembe ORDU - 452 5170072 517 00 75

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.