ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz başkanlığında ilçe Özel Büro - ARGE birimi Ve okul proje ekiplerimiz ile ilçemizde uygulanacak projeler hakkında istişare toplantısı gerçekleştirildi.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz başkanlığında ilçe Özel Büro - ARGE birimi Ve okul proje ekiplerimiz ile ilçemizde uygulanacak projeler hakkında istişare toplantısı gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/29141241_FB_IMG_1640776058873.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz başkanlığında ilçe Özel Büro - ARGE birimi Ve okul proje ekiplerimiz ile ilçemizde uygulanacak projeler hakkında istişare toplantısı gerçekleştirildi.