ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz Medreseönü İlk/ortaokulu ve Çaka Çaytepe Ortaokulu'nu ziyaret ederek 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize hediyelerini takdim etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz Medreseönü İlk/ortaokulu ve Çaka Çaytepe Ortaokulu'nu ziyaret ederek 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize hediyelerini takdim etti.](/meb_iys_dosyalar/2021_03/22151331_FB_IMG_1616415011049.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz Medreseönü İlk/ortaokulu ve Çaka Çaytepe Ortaokulu'nu ziyaret ederek 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize hediyelerini takdim etti.Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.