ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz, Şehit Ceyhun Arslan Türk MTAL'nde taşımalı öğrencilerimizin yemeklerinin denetimini yaparak öğrenci ve öğretmenlerimizle bir araya geldi.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz, Şehit Ceyhun Arslan Türk MTAL'nde taşımalı öğrencilerimizin yemeklerinin denetimini yaparak öğrenci ve öğretmenlerimizle bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2022_05/06135530_FB_IMG_1651834228461.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz, Şehit Ceyhun Arslan Türk MTAL'nde taşımalı öğrencilerimizin yemeklerinin denetimini yaparak öğrenci ve öğretmenlerimizle bir araya geldi.