ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz, şube müdürlerimiz Bülent Yılmaz ve Vedat Çetin okullarımızı ziyaret ettiler.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz, şube müdürlerimiz Bülent Yılmaz ve Vedat Çetin okullarımızı ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2020_09/09095650_FB_IMG_1599633675578.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz şube müdürlerimiz Bülent Yılmaz ve Vedat Çetin ile birlikte ilçemiz Medreseönü İlkokulu/Ortaokulu, Kırlı İlkokulu/Ortaokulu ve Çaka Çaytepe Ortaokulunu ziyaret edip incelemelerde bulunarak öğretmen ve idarecilerimizle fikir alış verisinde bulundular.
İlçemiz Medreseönü İlkokulu/Ortaokulunda ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz Türkçe dersi uzaktan eğitimine katıldı.