ORDU
PERŞEMBE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz şube müdürlerimiz ve okul müdürlerimizle birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri kapsamında emekli öğretmen ziyaretleri gerçekleştirdi.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz şube müdürlerimiz ve okul müdürlerimizle birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri kapsamında emekli öğretmen ziyaretleri gerçekleştirdi.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/24085336_FB_IMG_1637725054266.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Çulfaz şube müdürlerimiz ve okul müdürlerimizle birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri kapsamında emekli öğretmen ziyaretleri gerçekleştirdi.